Žena

26. února 2017 v 15:41 | TMJ |  Něco málo pro duši

Děkuji Ti, že jsi, Ženo. Vždy mě navracíš do rovnováhy, vylaďuješ a inspiruješ. Byla jsi dlouhou dobu nedoceněná a přehlížená. Mužská energie převálcovala a spoutala Tvou přirozenou spontaneitu. Prošel jsem mnoho bitev, prolil mnoho krve. A nyní se navracím domů, do Tvé náruče. Děkuji Ti, že jsi byla trpělivá, že jsi čekala, než naleznu svůj Svatý grál. Nyní ho pokládám ke Tvým nohám. Pouze myšlenka na Tebe mě poháněla k výjimečným činům, jen touha po spojení s Tebou mě uchovala naživu. Žvaním, poněvadž dlouhá léta boje otupila moji schopnost vyjádřit se srdcem. Přijmi alespoň vyjádření vděčnosti touto cestou. A buď mi inspirací i v dalších mých výpravách.

Nebylo lehké si to přiznat, ale byla jsi jak mou nesjilnější motivací, tak mojí největší slabostí. Když mé srdce ztvrdlo na kámen, myšlenka na Tebe mu vdechla život. Největším překvapením bylo odhalení Ženy ve mně, největší slastí byla má přítomnost v Tobě. Osud mne zavál až pod okno Tvé věže, kde pěji tuto píseň, přestože oděn do zbroje z kůže a kovu, jsem válečníkem a dobrodruhem. Nyní třímám loutnu, můj meč je však připravený utínat dračí hlavy, pokud Tě budou držet ve své moci.

Tvůj Muž.

ANIMA - vlastní tvorba

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kacikac Kacikac | 1. března 2017 v 13:00 | Reagovat

Děkuji za krásná slova, dnes připluly i ke mě, kdy mi je poslal můj muž se slovy, že tento muž to napsal za mě, co k tobě cítím...Děkuji, děkuji, děkujiiiiiii..................

2 Merlin Merlin | 1. března 2017 v 18:10 | Reagovat

[1]: To je skvělé! Zasloužíte si to, ženy.

3 stastnavyhrap stastnavyhrap | 14. března 2018 v 5:29 | Reagovat

Soutěž o peněžní výhry ! Kupujete si losy, ale neradi za ně platíte? Co takhle zkusit web, ve kterém sbíráte losy, za které nic neplatíte ? Losuje se každý týden o peněžní výhry. Registrujte se a zařaďte se tak do slosování už dnes !
www.stastnavyhra.cz ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama